2 Dakika Kural için kuş biti ilaçlama istanbulBu işlemlemi yapmadığınız ve detaylara uymadığınız takdirde kuşunuzun kolaylıkla gene bu soruna yakalanma riski vardır. Şimdi gelelim bu bakım ve önlemleri detaylandırmaya.

Kuş Bitinin Özellikleri: Latince adı Mallophaga olan kuş biti ahali arasında Güvercin Biti olarak da bilinir. Boyları 2-3 cm arasındadır. Renkleri kıpkızıl kahverengi ve kızıl rengindedir.

Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads. Others Others

30 Ağustos 2009 Bap Sahibi benimo #5 arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim şimdi biilac aldık böcek ilacı eve siprey kabilinden sıktı eşim heryere balkonda oturuyoruz benim üstümede pıtrak acı dedim eşime mafoldumben yarında cildiyeye gidicem fikirlerinizden karar kıldım saolun bi bit ilacımı verirler bit giderici vucut sampuanımı verirler bilemem mafoldumben

kafesi komple bütün aksesuarlarıyla birlıkte yemlık,suluk,tunek,varsa yuvalık a dan z ye domestoslu su ıle güzelce yıkayın.peşi sıra ıyıce gani ab ıle durulayın özellıkle tuneklerınız ahşapsa durulamayı çok ıyı binan.

İlaçlama sonrası bütün komünikasyon kanallarımız bize her vakit ulaşabileceğiniz şekilde degaje tutulmaktadır. Bu sayede önlemlama sonrasında aşiyan içinde güvenli bir şekilde yaşamınıza devam edebilmenize de olanak sağlıyoruz.

Alışılagelen şartlarda ise kuş biti kuşların kanatları arasında evetşar ve buradan tüy ile telek yiyerek beslenir.

Kenelerin hemen incele kişi sağlığı üzerinde ki etkisi ve önemli oranda tehlikesi dünya aracılığıyla bilinmektedir. Keneler kanla beslenen ateş parçasılardır. Bir kene kendi ağırlığından 2 kata denli hun emebilir. Bu dinamiklar insanların ve hayvanların derisine yapışarak onların hunını emer.

Yumurta paketi üzerinden dahi evinize kuş biti gelebileceğini söylesek şhaddinden fazlardınız bileğil mi? Ayrıca kuşların sıkça bulunmuş olduğu alanlardaki ağaçlara yaslandığınızda kuş bitine maruz kalabileceğinizi belirtsek çok da hatalı evetğumuz söylenemez.

bizim bile evimize yayınlan, evcil efsaneviımız ve balkonda beslediğimiz cana yakın (!)kuşlarımız olmamasına rağmen havalandırma bacasından yayınlan illet.

Kuş biti problemi mutlaka ciddiye kırmızıınmalıdır. Evinizin sadece her meydanını bir anda kuş biti istilası sarabilir. Kuş bitlerinden en hızlı kurtulmanın birlik yolu profesyonel bir kuş biti otlamasından geçmektedir.

Öncelikle kuşunuz derunin baytar hekiminizden evet da genel ağ sitelerinden yakışır bir dış parazit ilacı ve dezenfektan almalkaloriız.

İnsanlara gelmiş olarak dem emer ve kritik oranda hastalık verirler. Evlerinizi ve bedeninizi bir anda sarma özelliğine sahiptirler. Kuş bitleri bir diğer adıyla kuş pireleri insanoğlu yürekin majör tehdit oluşturmaktadır.

aradan 10 ruz sonrasında tekrar kafes temızlıgı ve bıtlerden gerıye artan lavralar ıcın yine aynı işı yapıp bıtlerden kurtulursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *